Horské kolo AUTHOR Impulse ASL 2026 - bílá/stříbrná/červená
Na trhu již 16 let
Důvěryhodnost a zkušenosti již od roku 2009.
Doprava ZDARMA
Zastavit se můžete také osobně na některé z našich poboček.
Odborné poradenství
Osobní přístup a individuální konzultace našich specialistů
Kamenná prodejna Třebíč
Osobní přístup a pohodlí v naší prodejně v Třebíči.
Průměr kol 29" – 16", 18"
Duralový rám s vnitřními tahy
Komponenty SHIMANO CUES 2 x 9
Uzamykatelná vidlice Suntour SF23-XCM32
Kotoučové hydraulické brzdy TEKTRO
Nové pláště AUTHOR Rock Drive, 29" x 2.20"
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Model | IMPULSE ASL |
| Série | MTB |
| Velikost | 29" – 16",18" |
| Rám | hliník 29" (ASL) |
| Přední vidlice | SUNTOUR XCM32 LO 29, uzamykatelná (100 mm) |
| Hlavové složení | PRESTINE Integrated 1-1/8" |
| Převodník | SHIMANO Cues 4000-2, 36-22 zubů, 170 / 175 mm kliky |
| Středové složení | SHIMANO BB-UN101, BB unit |
| Přesmykač | SHIMANO Cues 4000 (34.9) |
| Měnič | SHIMANO Cues 3020 |
| Řazení | SHIMANO Cues 4000 (18) |
| Vícekolečko | SHIMANO CS-LG300-9, 11-36 zubů (9) |
| Řetěz | KMC XGlide |
| Náboje | QUANDO Disc, 32 děr |
| Brzdy | TEKTRO HD-M276, kotoučové hydraulické (6" kotouče) |
| Brzdové páky | TEKTRO HD-M276 WS |
| Ráfky | AUTHOR Xenon 29 TRC, 32 děr |
| Paprsky | nerez ocel 1.8 mm černé |
| Přední plášť | AUTHOR Rock Drive 29" x 2.20" |
| Zadní plášť | AUTHOR Rock Drive 29" x 2.20" |
| Pedály | plast |
| Řídítka | AUTHOR hliník, rise 25 mm, 660 / 680 mm |
| Omotávky | tvrzená pěna |
| Představec | AUTHOR hliník |
| Sedlovka | AUTHOR hliník (31.6) |
| Objímka | AUTHOR (34.9) |
| Sedlo | AUTHOR Fenix |
| Počet rychlostí | 18 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Horská kola |
|---|---|
| EAN: | 8590816090101 |
| Výrobce: | Author |
| Pohlaví: | Dámské |
| Odpružení: | Přední odpružení |
| Průměr kola: | 27,5" - 29" |
| Druh zboží: | Horské kolo |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Barvy: | Červená, Stříbrná, Bílá |
| Druh sportu: | Cyklistika |
| Typ Brzd: | Kotoučové hydraulické |
| Druh sportu: | Cyklistika |
| Druh zboží: | Horské kolo |
| Odpružení: | Přední odpružení |
| Pohlaví: | Dámské |
| Typ Brzd: | Kotoučové hydraulické |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Průměr kola: | 27,5" - 29" |
| Barva: | bílá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.