Horské elektrokolo AUTHOR Elevation 29 - modrá-matná/limeta
Elektrokolo Author Elevation 29. Motor Shimano E7000 (250 W), baterie 504 Wh, vidlice RST (100 mm), řazení Shimano Deore (11 rychlostí). Váha 22,0 kg.
Na trhu již 16 let
Důvěryhodnost a zkušenosti již od roku 2009.
Doprava ZDARMA
Zastavit se můžete také osobně na některé z našich poboček.
Odborné poradenství
Osobní přístup a individuální konzultace našich specialistů
Kamenná prodejna Třebíč
Osobní přístup a pohodlí v naší prodejně v Třebíči.
| Komponenta | Specifikace |
| MODEL | ELEVATION 29 |
| SÉRIE | E-BIKE |
| VELIKOST | 17", 19", 21" |
| RÁM | double butted hydroformed alloy 6061 29" (integrated battery) |
| PŘEDNÍ VIDLICE | RST F1RST 110-15 Air TnL air, lock out 15 mm thru axle boost, 1.5" tapered column (100 mm) |
| MOTOR | SHIMANO Steps E-7000, 250 W |
| BATERIE | SHIMANO E-8035 Li-lon, 36 V, 14 Ah, 504 Wh |
| DISPLAY | SHIMANO Steps E-7000, LCD |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ | AUTHOR Integrated 1,5" |
| PŘEVODNÍK | SHIMANO Steps E-8000 38 teeth 170 / 175 mm cranks |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | SHIMANO Steps |
| MĚNIČ | SHIMANO Deore |
| ŘAZENÍ | SHIMANO Deore (11) |
| VÍCEKOLEČKO | SHIMANO CS-M5100-11 11-51 (11) |
| POČET RYCHLOSTÍ | 11 |
| ŘETĚZ | KMC e11T |
| NÁBOJE | QUANDO 15 × 110 mm thru front axle 12 × 148 mm thru rear axle 32 holes |
| BRZDY | TRP Slate T4 disc hydraulic (7" rotors) |
| BRZDOVÉ PÁKY | TRP Slate T4 |
| PŘEDNÍ RÁFEK | AUTHOR E-Krypton 29 32 holes |
| PAPRSKY | black stainless steel 2.2 mm |
| PŘEDNÍ PLÁŠŤ | VITTORIA Barzo G2.0 kevlar 27.5" × 2.25" |
| ZADNÍ PLÁŠŤ | VITTORIA Barzo G2.0 kevlar 27.5" × 2.25" |
| PEDÁLY | HT platmorm |
| ŘÍDÍTKA | AUTHOR 15 mm 740 / 760 mm |
| DRŽÁTKA / OMOTÁVKA | AUTHOR Pro Lock |
| PŘEDSTAVEC | AUTHOR alloy |
| SEDLOVKA | AUTHOR alloy (30.9) |
| OBJÍMKA | AUTHOR (34.9) |
| SEDLO | AUTHOR E-Mode |
| HMOTNOST (kg) | 22 kg / 19" |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Horská elektrokola |
|---|---|
| EAN: | 8590816077584 |
| Výrobce: | Author |
| Umístění motoru: | Středový |
| Pohlaví: | Pánské/unisex |
| Průměr kola: | 29" |
| Druh zboží: | Elektrokolo horské |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Barvy: | Modrá |
| Kapacita baterie: | 504 Wh (14 Ah) |
| Druh sportu: | Cyklistika |
| Typ Brzd: | Kotoučové hydraulické |
| Typ motoru: | Shimano |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Výkon motoru (W): | 250 W |
| Typ Brzd: | Kotoučové hydraulické |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Kapacita baterie: | 504 Wh (14 Ah) |
| Umístění motoru: | Středový |
| Druh zboží: | Elektrokolo horské |
| Pohlaví: | Pánské/unisex |
| Druh sportu: | Cyklistika |
| Typ motoru: | Shimano |
| Průměr kola: | 29" |
| Výkon motoru (W): | 250 W |
| Typ baterie: | Li-Ion |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář