Horské elektrokolo Apache Hupahu Bosch 1 silver 2023 (29)
Na trhu již 16 let
Důvěryhodnost a zkušenosti již od roku 2009.
Doprava ZDARMA
Zastavit se můžete také osobně na některé z našich poboček.
Odborné poradenství
Osobní přístup a individuální konzultace našich specialistů
Kamenná prodejna Třebíč
Osobní přístup a pohodlí v naší prodejně v Třebíči.
Apache Hupahu Bosch 1 je horské elektrokolo s hliníkovým rámem, které je vybaveno středovým motorem Bosch PF CX Gen. 4, baterií o kapacitě 750 Wh, pohonem Shimano 1x12, vzduchovou vidlicí a koly o průměru 29 palců.Nejlepší pevná devětadvacítka nabídne precizně zpracovaný rám s integrovanou baterií, vnitřním vedením kabeláže a pevnou boostovou zadní osou.Sportovní geometrii a pohodlný posed doplňuje odolnější provedení lehké přední vzduchové vidlice se 120mm zdvihem, takže brázdění lesních cest bude pohodlné a přitom svižné díky příznivému poměru celkové hmotnosti kola a výkonu motoru. jednodílné provedení spodní trubky s integrovanou 750Wh baterií a šasi motoruvýměnná patka přehazovačky moderního standardu Sram UDHšpičková vzduchová vidlice SR Suntour Axon 34 se zamykáním z řídítekmotor Bosch Performance CX 4. generacedisplej Bosch Kioxpřevody 1x12přehazovačka Shimano Deore XT
Typ pohonu
BOSCH PF CX Gen. 4
Baterie
Bosch 750 Wh
Displej
BOSCH Kiox
Umístění motoru
Středový
Umístění baterie
Integrace
Značka pohonu
BOSCH
Barva
silver
Brzdy
Shimano MT520
Kliky
FSA Bosch 170mm 34z.
Pastorky
Shimano Deore M6100
Pláště
Schwalbe Smart Sam Performance 57-622
Počet převodů
1x12
Pohlaví
Pánské
Přední náboj
Shimano MT410
Představec
31,8 x 90mm
Přehazovačka
Shimano XT M8100
Provedení tlumiče
-
Provedení vidlice
Vzduch
Ráfek
Remerx e-Rocky RX 3025
Rám
2022/2023 Apache Hupahu Bosch AL
Řazení
Shimano Deore M6100
Řídítka
31,8 x 780mm
Ročník
2023
Sedlo
Apache
Sedlovka
30,9 x 400mm
Tlumič
-
Velikost kol
29
Vidlice
SR Axon 34 RL-RC
Zadní náboj
Shimano MT510
Zdvih tlumiče
-
Zdvih vidlice
120 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Horská elektrokola |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Výrobce: | Apache |
| Umístění motoru: | Středový |
| Pohlaví: | Pánské/unisex |
| Průměr kola: | 29" |
| Druh zboží: | Elektrokolo horské |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Barvy: | Stříbrná |
| Kapacita baterie: | 750 Wh (20,1 Ah) |
| Druh sportu: | Cyklistika |
| Typ Brzd: | Kotoučové hydraulické |
| Typ motoru: | Bosch |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Výkon motoru (W): | 250 W |
| Druh zboží: | Elektrokolo horské |
| Druh sportu: | Cyklistika |
| Pohlaví: | Pánské/unisex |
| Typ Brzd: | Kotoučové hydraulické |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Umístění motoru: | Středový |
| Typ motoru: | Bosch |
| Kapacita baterie: | 750 Wh (20,1 Ah) |
| Průměr kola: | 29" |
| Výkon motoru (W): | 250 W |
| Typ baterie: | Li-Ion |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář