Apache Matta 3 Bosch je dámské krosové elektrokolo s MTB pláštěm 54-622, které je vybaveno středovým motorem Bosch Active Line Gen. 3, baterií o kapacitě 500 Wh, pohonem Shimano 1x9, odpruženou vidlicí a koly o průměru 28 palců.
Dámský kross s hliníkovým rámem se semiintegrovanou baterií je ve své cenově příznivější variantě osazený kvalitním pohonem Bosch Active Plus a devítirychlostní kazetou. Pro sportovní i rekreační využití nabídne pohodlné ergonomické gripy, odpruženou vidlici a rychlý vzorek 28“ plášťů. Samozřejmostí jsou montážní body pro blatníky či nosič nebo pro košík na bidon na horní trubce.
- pohon Bosch Active Plus s točivým momentem 50 Nm, displej Purion
- převody 1x9, přehazovačka Shimano Altus
- stavitelný představec a anatomické gripy Ergon
- odpružená vidlice SR Suntour s blokací na korunce
- spolehlivé hydraulické kotoučové brzdy Shimano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krosová elektrokola |
|---|---|
| EAN: | 1224717 |
| Výrobce: | Apache |
| Umístění motoru: | Středový |
| Pohlaví: | Dámské |
| Průměr kola: | 28" |
| Druh zboží: | Elektrokolo krosové |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Barvy: | Bílá |
| Kapacita baterie: | 500 Wh (13,8 Ah) |
| Druh sportu: | Cyklistika |
| Typ Brzd: | Kotoučové hydraulické |
| Typ motoru: | Bosch |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Výkon motoru (W): | 250 W |
| Druh sportu: | Cyklistika |
| Pohlaví: | Dámské |
| Druh zboží: | Elektrokolo krosové |
| Typ Brzd: | Kotoučové hydraulické |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Barva: | bílá |
| Výkon motoru (W): | 250 W |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Průměr kola: | 28" |
| Kapacita baterie: | 500 Wh (13,8 Ah) |
| Typ motoru: | Bosch |
| Umístění motoru: | Středový |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.