Horské elektrokolo Apache Quruk MTB FS 29" Bosch SX 400 Wh 2025
Sportovně laděné horské celoodpružené elektrokolo s lehkým motorem Bosch Performance Line SX nechá vyniknout přirozenému pocitu z jízdy, jako byste seděli za řidítky klasického kola. Pro svojí všestrannost vám bude Quruk Bosch SX skvělým parťákem, ať už si naplánujete kteroukoliv vyjížďku. Skvělou obratnost využijete v technicky náročném terénu, naopak při jízdě po zpevněných cestách oceníte lehkost s jakou Quruk tímto terénem proletí za lehké přípomoci motoru.
O skvělou funkčnost celého elektrokola se stará spolehlivá sada Shimano 1×12 s jistotou zastavení za každých podmínek díky kvalitním 4-pístkovým brzdám Shimano. Subtilní konstrukce se zaintegrovanou baterií Bosch vytváří moderní a čistý vzhled, který podtrhuje celkově nízká hmotnost celého elektrokola.
Technická specifikace
E-bike: Systém Bosch
Motor: Bosch Performance Line SX, 55 Nm
Baterie: integrovaná, CompactTube 400 Wh / 13,4 Ah, 2,9 kg
Displej: barevný, Bosch Purion 400 + System Controller a Mini Remote
Nabíječka: Bosch Charger 2.0 A, 525 g
Rám: Apache Quruk SX Bosch Al
Barva: ocelově modrá / antracit
Vidlice: Rock Shox Recon Silver TK lock out
Zdvih vpředu: 120 mm
Tlumič vzduchový: Rock Shox RT 210 x 55 mm
Zdvih vzadu: 120 mm
Počet převodů: 1x12
Měnič převodů: Shimano XT RD-M8100-SGS, Shadow Plus
Řazení: Shimano SLX SL-M7100, Rapidfire Plus
Kliky: FSA Bosch 170 mm, 34 z.
Kazeta: Shimano SLX CS-M7100, 10-51 z.
Řetěz: Shimano CN-M7100
Brzdové páky: hydraulické Shimano BL-MT501
Brzdové třmeny: hydraulické 4-pístkové Shimano BR-MT520
Brzdové kotouče: Shimano SM-RT64 CL (180 / 180 mm)
Řídítka: Apache Al 35 x 740 mm, zvýšení 15 mm
Představec: Apache Al 35 x 50 mm, 0°
Hlavové složení: semiintegrované tapered Acros blocklock, 44/56 mm
Gripy: Ergon GA20
Sedlo: Apache memory foam
Sedlovka: teleskopická Tranz-X s nastavitelným zdvihem do 150 mm, ø 30,9 x 492 mm
Pedály: platformové VP-539
Velikost kol: 29"
Přední náboj: Shimano TC500 Boost, pevná osa 15 x 110 mm
Zadní náboj: Shimano TC500 Boost, pevná osa 12 x 148 mm
Ráfky: Remerx Enduro Plus RX 2030
Pláště: Maxxis Rekon Race 29 x 2,25
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Celoodpružená elektrokola |
|---|---|
| EAN: | AP25102 |
| Výrobce: | Apache |
| Umístění motoru: | Středový |
| Pohlaví: | Pánské/unisex |
| Průměr kola: | 29" |
| Druh zboží: | Elektrokolo celoodpružené |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Barvy: | Modrá |
| Kapacita baterie: | 400 Wh (11 Ah) |
| Druh sportu: | Cyklistika |
| Typ Brzd: | Kotoučové hydraulické |
| Typ motoru: | Bosch |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Výkon motoru (W): | 250 W |
| Barva: | modrá |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Výkon motoru (W): | 250 W |
| Průměr kola: | 29" |
| Typ motoru: | Bosch |
| Druh zboží: | Elektrokolo celoodpružené |
| Pohlaví: | Pánské/unisex |
| Druh sportu: | Cyklistika |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Typ Brzd: | Kotoučové hydraulické |
| Umístění motoru: | Středový |
| Kapacita baterie: | 400 Wh (11 Ah) |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.