Horské elektrokolo Apache Hupahu 2 Bosch 2024 černá
Apache Hupahu Bosch 2 je horské elektrokolo s hliníkovým rámem, které je vybaveno středovým motorem Bosch PF CX Gen. 4, baterií o kapacitě 750 Wh, pohonem Shimano 1x12, vzduchovou vidlicí a koly o průměru 29 palců.
Nejlepší pevná devětadvacítka, nabídne precizně zpracovaný rám s integrovanou baterií, vnitřním vedením kabeláže a pevnou boostovou zadní osou.
Sportovní geometrii a pohodlný posed doplňuje odolnější provedení lehké přední vzduchové vidlice se 120mm zdvihem, takže brázdění lesních cest bude pohodlné a přitom svižné díky příznivému poměru celkové hmotnosti kola a výkonu motoru.
jednodílné provedení spodní trubky s integrovanou 750Wh baterií a šasi motoru
výměnná patka přehazovačky moderního standardu Sram UDH
špičková vzduchová vidlice SR Suntour Axon 34 se zamykáním z řídítek
motor Bosch Performance CX 4. generace
displej Bosch Intuvia 100
převody 1x12
přehazovačka Shimano Deore XT
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Horská elektrokola |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Výrobce: | Apache |
| Umístění motoru: | Středový |
| Pohlaví: | Pánské/unisex |
| Průměr kola: | 29" |
| Druh zboží: | Elektrokolo horské |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Barvy: | Černá |
| Kapacita baterie: | 750 Wh (20,1 Ah) |
| Druh sportu: | Cyklistika |
| Typ Brzd: | Kotoučové hydraulické |
| Typ motoru: | Bosch |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Výkon motoru (W): | 250 W |
| Druh sportu: | Cyklistika |
| Pohlaví: | Pánské/unisex |
| Druh zboží: | Elektrokolo horské |
| Typ Brzd: | Kotoučové hydraulické |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Barva: | černá |
| Výkon motoru (W): | 250 W |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Průměr kola: | 29" |
| Kapacita baterie: | 750 Wh (20,1 Ah) |
| Typ motoru: | Bosch |
| Umístění motoru: | Středový |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.