Horské elektrokolo Apache Hawk Bosch 1 gray 2024 (29)
Apache Hawk Bosch 1 je horské elektrokolo s hliníkovým rámem, které je vybaveno středovým motorem Bosch PF Line Gen. 3, baterií o kapacitě 500 Wh, pohonem Shimano 1x10, vzduchovou vidlicí a koly o průměru 29 palců.
Univerzálně střižená devětadvacítka s na pohled masivním provedením spodní trubky se semiintegrovanou baterií nabídne dostatek výkonu díky pohonu Bosch Performance i odolnosti zajištěné silnější konstrukcí přední vidlice. Univerzální vzorek plášťů pak zvládne jak rychlou jízdu po silnici, tak nástrahy mokrého terénu. Kratší představec a vyšší pozice řídítek s ergonomickými gripy už jen dokreslí celkový komfortní dojem.
- pohon Bosch Performance 3. generace, displej Bosch Purion, 500Wh baterie
- rám s prohnutím horní trubky pro lepší manévrování
- vzduchová vidlice SR Suntour s pevnou boost osou a 34mm průměrem kluzáků
- převody 1x10, široký rozsah díky kazetě 11-46 zubů, přehazovačka Shimano Deore
- minimalistický displej Bosch Purion
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Horská elektrokola |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Výrobce: | Apache |
| Umístění motoru: | Středový |
| Pohlaví: | Pánské/unisex |
| Průměr kola: | 29" |
| Druh zboží: | Elektrokolo horské |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Barvy: | Šedá |
| Kapacita baterie: | 500 Wh (13,8 Ah) |
| Druh sportu: | Cyklistika |
| Typ Brzd: | Kotoučové hydraulické |
| Typ motoru: | Bosch |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Výkon motoru (W): | 250 W |
| Druh zboží: | Elektrokolo horské |
| Druh sportu: | Cyklistika |
| Pohlaví: | Pánské/unisex |
| Typ Brzd: | Kotoučové hydraulické |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Umístění motoru: | Středový |
| Typ motoru: | Bosch |
| Kapacita baterie: | 500 Wh (13,8 Ah) |
| Průměr kola: | 29" |
| Výkon motoru (W): | 250 W |
| Typ baterie: | Li-Ion |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.