Horské kolo AUTHOR Vision 2026 - titan-matná/černá/červená
Na trhu již 16 let
Důvěryhodnost a zkušenosti již od roku 2009.
Doprava ZDARMA
Zastavit se můžete také osobně na některé z našich poboček.
Odborné poradenství
Osobní přístup a individuální konzultace našich specialistů
Kamenná prodejna Třebíč
Osobní přístup a pohodlí v naší prodejně v Třebíči.
Hydroformně tvarovaný hliníkový rám s 3x zeslabovanými trubkami s plně integrovanými tahy rámem včetně hlavového složení
Vzduchová vidlice Rock Shox Recon Gold RL 29 AIR, dálkové zamykání
Elektronické řazení a zadní měnič SHIMANO Deore Di2, 12 rychlostí
Kotoučové hydraulické SHIMANO Deore
Značkové lehké pláště VITTORIA Barzo 29" x 2.25"
Doplňky RITCHEY Comp
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Model | VISION |
| Série | MTB |
| Velikost | 29" – 17", 19", 21" |
| Rám | 3x zeslabovaný hydroformní hliník 29" |
| Přední vidlice | ROCK SHOX Recon Gold RL Remote 29, vzduchová, dálkově uzamykatelná, 15 mm pevná osa Boos,t 1.5" tapered sloupek (100 mm) |
| Hlavové složení | FSA No. 69 / 62 / SRS / Center / CUP 1,5" |
| Převodník | SHIMANO Deore, 34 zubů, 170 / 175 mm kliky |
| Středové složení | SHIMANO BB-MT501, BB unit |
| Měnič | SHIMANO Deore Di2 |
| Řazení | SHIMANO Deore Di2 (12) |
| Vícekolečko | SHIMANO CS-M6100-12, 10-51 zubů (12) |
| Řetěz | SHIMANO M6100 |
| Náboje | AUTHOR Helium 15 / SHIMANO, 15 x 110 mm přední pevná osa, 12 x 148 mm zadní pevná osa, 32 děr |
| Brzdy | SHIMANO Deore, kotoučové hydraulické (7" / 6" kotouče) |
| Brzdové páky | SHIMANO Deore |
| Ráfky | AUTHOR Helium 29 TRC, 32 děr |
| Paprsky | nerez ocel 2.0 mm černé |
| Přední plášť | VITTORIA Barzo, skládací, 29" x 2.25" |
| Zadní plášť | VITTORIA Barzo, skládací, 29" x 2.25" |
| Řídítka | RITCHEY MTN Comp 2 x 9, 700 / 720 mm |
| Omotávky | AUTHOR Pro Lock |
| Představec | RITCHEY Comp 4-Axis |
| Sedlovka | RITCHEY Comp 2B (31.6) |
| Objímka | AUTHOR (34.9) |
| Sedlo | PROLOGO Scratch M5 Space AGX STN |
| Počet rychlostí | 12 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Horská kola |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Výrobce: | Author |
| Pohlaví: | Pánské/unisex |
| Odpružení: | Přední odpružení |
| Průměr kola: | 29" |
| Druh zboží: | Horské kolo |
| Materiál rámu: | Karbon |
| Barvy: | Červená, Černá |
| Druh sportu: | Cyklistika |
| Typ Brzd: | Kotoučové hydraulické |
| Druh sportu: | Cyklistika |
| Druh zboží: | Horské kolo |
| Odpružení: | Přední odpružení |
| Pohlaví: | Pánské/unisex |
| Typ Brzd: | Kotoučové hydraulické |
| Materiál rámu: | Karbon |
| Průměr kola: | 29" |
| Barva: | hnědá |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář