Horské kolo AUTHOR Context 2026 - zelenozlatá-matná/černá/limeta
Na trhu již 16 let
Důvěryhodnost a zkušenosti již od roku 2009.
Doprava ZDARMA
Zastavit se můžete také osobně na některé z našich poboček.
Odborné poradenství
Osobní přístup a individuální konzultace našich specialistů
Kamenná prodejna Třebíč
Osobní přístup a pohodlí v naší prodejně v Třebíči.
Hydroformně tvarovaný hliníkový rám s 3x zeslabovanými trubkami a plně integrovanými tahy rámem včetně hlavového složení
Vzduchová vidlice RST F1RST 29 TRL, dálkové zamykání
Kliky s převodníkem a řazení SHIMANO Deore, zadní měnič SLX 1 x 12 rychlostí
Kotoučové hydraulické brzdy SHIMANO BR-MT410
Značkové lehké pláště VITTORIA Barzo 29" x 2.25"
Pevné osy na obou kolech
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Model | CONTEXT |
| Série | MTB |
| Velikost | 29" – 17", 19", 21" |
| Rám | 3x zeslabovaný hydroformní hliník 29" |
| Přední vidlice | RST F1RST 29 15 TRL, vzduchová, dálkově uzamykatelná (100 mm) |
| Hlavové složení | FSA No. 69 / 62 / SRS / Center / CUP 1,5" |
| Převodník | SHIMANO MT510-1, 34 zubů, 170 / 175 mm kliky |
| Středové složení | SHIMANO BB-52, BB unit |
| Měnič | SHIMANO SLX |
| Řazení | SHIMANO Deore (12) |
| Vícekolečko | SHIMANO CS-M6100-12, 10-51 zubů (12) |
| Řetěz | KMC X12 |
| Náboje | AUTHOR Helium 15 / SHIMANO, 15 x 100 mm přední pevná osa, 12 x 148 mm zadní pevná osa, 32 děr |
| Brzdy | SHIMANO Alivio, kotoučové hydraulické (7" / 6" kotouče) |
| Brzdové páky | SHIMANO Alivio |
| Ráfky | AUTHOR Xenon 29 TRC, 32 děr |
| Paprsky | nerez ocel 2.0 mm černé |
| Přední plášť | VITTORIA Barzo, skládací, 29" x 2.25" |
| Zadní plášť | VITTORIA Barzo, skládací, 29" x 2.25" |
| Řídítka | AUTHOR Flatbar hliník, rise 0 mm, 700 / 720 mm |
| Omotávky | AUTHOR Pro Lock |
| Představec | AUTHOR hliník |
| Sedlovka | AUTHOR hliník (31.6) |
| Objímka | AUTHOR (34.9) |
| Sedlo | AUTHOR Navigator |
| Počet rychlostí | 12 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Horská kola |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Výrobce: | Author |
| Pohlaví: | Pánské/unisex |
| Odpružení: | Přední odpružení |
| Průměr kola: | 29" |
| Druh zboží: | Horské kolo |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Barvy: | Černá, Zelená |
| Druh sportu: | Cyklistika |
| Typ Brzd: | Kotoučové hydraulické |
| Druh sportu: | Cyklistika |
| Druh zboží: | Horské kolo |
| Odpružení: | Přední odpružení |
| Pohlaví: | Pánské/unisex |
| Typ Brzd: | Kotoučové hydraulické |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Průměr kola: | 29" |
| Barva: | zelená |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář