Krosové kolo AUTHOR Codex 2026 - stříbrná-matná/limeta
Na trhu již 16 let
Důvěryhodnost a zkušenosti již od roku 2009.
Doprava ZDARMA
Zastavit se můžete také osobně na některé z našich poboček.
Odborné poradenství
Osobní přístup a individuální konzultace našich specialistů
Kamenná prodejna Třebíč
Osobní přístup a pohodlí v naší prodejně v Třebíči.
Hydroformně tvarovaný hliníkový rám s 3x zeslabovanými trubkami a integrovanými tahy rámem
Uzamykatelná vzduchová vidlice RST Vogue Air TRL, dálkové zamykání
Kliky s převodníky, řazení a měniče SHIMANO CUES, 22 rychlostí
Kotoučové hydraulické brzdy TEKTRO
Univerzální lehké pláště AUTHOR Speed Master 29" x 1.75"
Pohodlné gripy AUTHOR Microtech ErgoGrip
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Model | CODEX |
| Série | CROSS |
| Velikost | 16", 18", 20", 22" |
| Rám | 3x zeslabovaný hliník 29" |
| Přední vidlice | RST Vogue Air TRL, vzduchová, dálkově uzamykatelná (80 mm) |
| Hlavové složení | PRESTINE Integrated 1-1/8" |
| Převodník | SHIMANO Cues 6010-2, 46-32 zubů, 170 / 175 mm kliky |
| Středové složení | SHIMANO BB-MT501, BB unit |
| Přesmykač | SHIMANO Cues 6010 (31.8) |
| Měnič | SHIMANO Cues 6020 |
| Řazení | SHIMANO Cues 6000 (22) |
| Vícekolečko | SHIMANO CS-LG400-11, 11-45 zubů(11) |
| Řetěz | KMC XGlide |
| Náboje | QUANDO Disc, 32 děr |
| Brzdy | TEKTRO HD-M530, kotoučové hydraulické (6" kotouče) |
| Brzdové páky | TEKTRO HD-M530 |
| Ráfky | AUTHOR Oxygen TRC, 32 děr |
| Paprsky | nerez ocel 2.0 mm černé |
| Přední plášť | AUTHOR Speed Master, skládací, 29" x 1.75" |
| Zadní plášť | AUTHOR Speed Master, skládací, 29" x 1.75" |
| Pedály | AUTHOR hliník |
| Řídítka | AUTHOR hliník, rise 15 mm, 660 / 680 / 700 mm |
| Omotávky | AUTHOR Microtech ErgoGrip |
| Představec | AUTHOR hliník |
| Sedlovka | AUTHOR hliník (27.2) |
| Objímka | AUTHOR (31.8) |
| Sedlo | AUTHOR Sphere Gel |
| Počet rychlostí | 22 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krosová kola |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Výrobce: | Author |
| Pohlaví: | Pánské/unisex |
| Průměr kola: | 28" |
| Druh zboží: | Trekové kolo |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Barvy: | Stříbrná, Zelená |
| Druh sportu: | Cyklistika |
| Typ Brzd: | Kotoučové hydraulické |
| Pohlaví: | Pánské/unisex |
| Druh sportu: | Cyklistika |
| Druh zboží: | Trekové kolo |
| Průměr kola: | 28" |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Typ Brzd: | Kotoučové hydraulické |
| Barva: | stříbrná |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář