Na trhu již 16 let
Důvěryhodnost a zkušenosti již od roku 2009.
Doprava ZDARMA
Zastavit se můžete také osobně na některé z našich poboček.
Odborné poradenství
Osobní přístup a individuální konzultace našich specialistů
Kamenná prodejna Třebíč
Osobní přístup a pohodlí v naší prodejně v Třebíči.
Karbonový rám a vidlice AUTHOR Toray T700 monocoque
Jednopřevodník se 42 zuby a řadící komponenty SHIMANO CUES, 11 rychlostí
Univerzální lehké pláště PANARACER Gravel King SK 700 x 45c
Kotoučové hydraulické brzdy TEKTRO
Bezdušové ráfky AUTHOR Oxygen TRC
Pohodlné gripy AUTHOR Microtech ErgoGrip
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Model | AVION |
| Série | CROSS |
| Velikost | 16", 18", 20", 22" |
| Rám | AUTHOR carbon Toray T700 monocoque 29" |
| Přední vidlice | AUTHOR carbon Toray T700, 1.5" tapered |
| Hlavové složení | FSA No. 80 / 56 / CRII 1,5" |
| Převodník | SHIMANO Cues 6000-1, 42 zubů, 170 / 175 mm kliky |
| Středové složení | SHIMANO BB-MT501, BB unit |
| Měnič | SHIMANO Cues 6000 |
| Řazení | SHIMANO Cues 6000 (11) |
| Vícekolečko | SHIMANO CS-LG400-11, 11-50 zubů (11) |
| Řetěz | KMC XGlide |
| Náboje | AUTHOR Helium 15 / Krypton 12, 15 x 100 mm přední pevná osa, 12 x 142 mm zadní pevná osa, 32 děr |
| Brzdy | TEKTRO HD-M530, kotoučové hydraulické (6" kotouče) |
| Brzdové páky | TEKTRO HD-M530 |
| Ráfky | AUTHOR Oxygen TRC, 32 děr |
| Paprsky | nerez ocel 2.0 mm černé |
| Přední plášť | PANARACER Gravel King SK, skládací, 700 x 45c |
| Zadní plášť | PANARACER Gravel King SK, skládací, 700 x 45c |
| Řídítka | AUTHOR hliník, rise 15 mm, 660 / 680 / 700 mm |
| Omotávky | AUTHOR Microtech ErgoGrip |
| Představec | AUTHOR hliník |
| Sedlovka | AUTHOR hliník (27.2) |
| Objímka | AUTHOR (31.8) |
| Sedlo | AUTHOR Guru CR |
| Počet rychlostí | 11 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krosová kola |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Výrobce: | Author |
| Pohlaví: | Pánské/unisex |
| Průměr kola: | 28" |
| Druh zboží: | Trekové kolo |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Barvy: | Hnědá |
| Druh sportu: | Cyklistika |
| Typ Brzd: | Kotoučové hydraulické |
| Pohlaví: | Pánské/unisex |
| Druh sportu: | Cyklistika |
| Druh zboží: | Trekové kolo |
| Průměr kola: | 28" |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Typ Brzd: | Kotoučové hydraulické |
| Barva: | hnědá |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář