Na trhu již 16 let
Důvěryhodnost a zkušenosti již od roku 2009.
Doprava ZDARMA
Zastavit se můžete také osobně na některé z našich poboček.
Odborné poradenství
Osobní přístup a individuální konzultace našich specialistů
Kamenná prodejna Třebíč
Osobní přístup a pohodlí v naší prodejně v Třebíči.
Tohle je vaše město. Tak v něm jezděte. Loft™ 7D je lehké kolo na dojíždění, které vkládá zábavu do funkčnosti. Kola 700c a vzpřímený posed garantují optimální rychlost, pohodlí a ovladatelnost. Moderní klasické kolo je zhotoveno k jízdě. Je lehké. Je odolné. Je pohodlné a zvládá všechny nástrahy silnic.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Městská kola |
|---|---|
| EAN: | 601842055250 |
| Výrobce: | Electra |
| Pohlaví: | Dámské |
| Velikost rámu US: | M |
| Průměr kola: | 28" |
| Druh zboží: | Městské/city kolo |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Velikost rámu: | 17" |
| Barvy: | Béžová |
| Druh sportu: | Cyklistika |
| Typ Brzd: | Ráfkové |
| Velikost rámu kol US: | 17"(US:M) |
| Velikost rámu: | 17" |
| Velikost rámu US: | M |
| Barva: | béžová |
| Průměr kola: | 28" |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Typ Brzd: | Ráfkové |
| Druh zboží: | Městské/city kolo |
| Pohlaví: | Dámské |
| Druh sportu: | Cyklistika |
| Velikost rámu kol US: | 17"(US:M) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.